Úvod Služby a ceny Kalendář Kurzy 2019 Naši poníci Fotogalerie Reference Kudy k nám Kontakt

Reference

Do Pony Klubu dochazime jiz dva roky k naproste spokojenosti. Mame zkusenosti a srovnani i z jinych jezdeckych oddilu, ale v Pony Klubu si nase deti hyckaji – maji k nim rozumny pristup, vyuka probiha hravou formou a beze stresu – vysledkem je, ze nase dcery delaji pokroky a cely tyden se tesi na sobotu, hlavne na Berusku a Montyho. Ocenujeme pristup majitelky i vsech instruktorek, na vsem se da bez problemu domluvit. Velkym prinosem pro nas jsou i letni vyukove tabory, kterych se nase deti pravidelne ucastni a ze kterych se vraci stastne a plne zazitku. Pony Klub vrele doporujeme!
Dada DownerováDceři byly tři roky, když poprvé projevila větší zájem o koně. Už nestačilo jen pětiminutové poježdění na poutích, jarmarcích či dětských dnech. Najednou to chtělo něco navíc. Protože cílem bylo nejen se pobavit, ale i něčemu přiučit, hledala jsem stáje, kde je ke klientům (i když dětským) přistupováno s pozorností a péčí. Takové místo jsem našla v Pony Klub Praha. Na děti jsou zaměřeni, rozumí si s nimi a koníci jsou této klientele přizpůsobeni. Jako bonus považuji to, že i já se mohu "povozit" a užít si tak krásnou hodinu v sedle. Hodiny jsou vedeny profesionálně, přístup je individuální, paní učitelky si umí u dcery sjednat respekt i získat důvěru a tak se poměrně rychle z vození stává ježdění. Hodina vlastně je docela dřinou - nejprve koně vyčistit a to včetně kopyt, procházka a nakonec práce. Celá lekce je pro dítě zpestřena cvičením a různými úkoly. Dcera začala klusat i cválat na lonži velmi brzy a beze strachu. Nebude to zřejmě dlouho trvat a madýlka vymění za sedlo a uzdečku. Ať to dopadne jakkoli, máme radost, že sem chodíme. Kdo pro své dítě hledá ideální místo pro vybudování vztahu ke koním, ať neváhá a přijde.
Markéta PalatinMá dcerka navštívila Pony Klub minulý rok jako svůj úplně první tábor. Po týdnu stráveném mezi koňmi byla nadšená, a já neméně, když jsem se přijela podívat na závěrečnou ukázku toho, co všechno se naučila. Moc krásný přístup školícího personálu, děti se naučí, jak správně postupovat při seznámení se s o tolik větším zvířátkem, než jsou oni samy. Byla jsem moc spokojena a budu ráda, když nám vyjde přihlášení i tento rok.
Hana KrejčováMilujeme baroko a koně. Tyto dvě vášně (ne)chtěně předáváme našim dvoum dcerám. Pony Klub, který má své stáje v užasné barokní usedlosti Bulovka v Košířích, je milým kultivovaným místem pro obé. Cvičitelky mají velmi respektující přístup k dětem a poníci jsou klidní a hodní (prošli jsme mnoha stájemi a takto přívětivé poníky jsme nikde nezažili). Pro nás je Pony Klub jedna z mála stájí, které není lhostejný prožitek dětí při jízdě a který dbá na jejich individualitu.
Radka Jandová
Moc se mi líbí v Pony klubu. Naučím se tam lépe jezdit na koni a spoustu dalších věcí. Mám moc ráda všechny koně. Ráda na nich jezdím a čistím je. Dobré je, že na statku jsou koně různých velikostí, proto na nich můžou jezdit jak malé, tak velké děti.
Linda Dostálová (11 let)

Moc se mi líbí v Pony klubu. Koně ráda čistím a jezdím na nich. Moc mě na nich baví jezdit:-) Nejraději mám asi Aska, Berušku, Montyho, Pečína a také Rickyho. Jsou tam i kočičky, které si s námi rády hrají. A také si ty kočičky chováme:-) Koním někdy přineseme něco na zub. A oni už to cítí a těší se, že jim neseme nějakou dobrotu!
Laura Dostálová (7 let)Syn jezdí už 2 roky a je moc spokojený a šťastný. Zlepšil si fyzičku a držení těla, postupně se učí komunikaci s koníky a péči o ně. Každé léto tráví u koníků část prázdnin na příměstském táboře. Ani já jsem neodolala a učím se dívat se na svět z koňského hřbetu. Je to ideální pohyb pro tělo i pro duši. Trenérky mají bezvadný přístup k dětem i dospělým. Téměř v centru Prahy tak můžete vypadnout ze stresu a ruchu velkoměsta do přírody ke koním.
Bohuslava Hurtová