Úvod Služby a ceny Kalendář Kurzy 2019 Naši poníci Fotogalerie Reference Kudy k nám Kontakt

Naše služby

Kurz

První cesta ke koním vede přes naše kurzíky. Kurzy jsou skupinová aktivita určená pro děti, které milují koníčky, chtějí s nimi trávit čas, učit se na nich jezdit a komunikovat s nimi. Naučí se zde kromě ježdění i jezdeckou teorii, budou vědět jak a čím koně krmit, jak o ně pečovat, budou znát vybavení pro koně a jiné důležité věci. Ježdění je budeme učit vždy v rovnováze a harmonii s koněm tak, aby to bylo ve všech směrech co nejbezpečnější. Děti si zde přirozeně srovnají tělo, posílí svaly a také budou pracovat se svou psychikou, protože na tu koně reagují nejvíce. Jde o velmi zdravý koníček. Doporučujeme jej jednou týdně.

Kurzy jsou rozdělené na menší a větší děti. Kurzy pro menší děti jsou vhodné pro děti od 3 let a začátečníky. Kurzy pro větší děti jsou vhodné pro děti "školou povinné" a zkušenější jezdce.

Cena: 9 000 Kč/5 měsíců

Klub

Klub je naše nová služba. Mohou sem již pokročilejší děti, které koně začínají na různých úrovních ovládat samostatně, ale je také vhodná pro pokročilé jezdce. Lekce se odehrávají skupinově maximálně ve dvou jezdcích. Jezdci budou k sobě voleni dle jezdeckých zkušeností, aby se mohli dále kvalitně vzdělávat. Lekce trvá 55 minut, odehrává se na jízdárně, v terénu, může být pojata jako práce ze země s koněm a také jako teoretická příprava na složitější jezdecké úkoly. Doporučujeme docházku dvakrát až třikrát týdně, aneb zde platí, že čím více člověk s koňmi stráví času, tím více toho získá. Budeme rádi pokud budou jezdci chtít pobýt na statku déle a dobrovolně nám pomoci s péčí o koně.

Cena: 2 000 Kč za kalendářní měsíc

Lekce individuální

Individuální lekce jsou vhodné pro každého. Lekce trvají 55 minut a bude se nich jezdit, skákat, pracovat ze země, jezdit do terénu, probírat teorii, zkrátka dělat vše co k ježdění a koním patří. Doporučujeme tyto lekce dvakrát až třikrát týdně, aneb zde platí, že čím více člověk s koňmi stráví času, tím více toho získá. Pokročilí jezdci mohou docházku kombinovat s klubem či oddílem.

Cena: 3 000 Kč za kalendářní měsíc

Jezdecký oddíl

Oddíl je služba pro děti, které se chtějí aktivně zapojit do chodu statku. Dostanou úkoly, které musí samostatně plnit a často je to dřina. Jejich práce vždy trvá déle než čas strávený na koňském hřbetu. Vyžadujeme po nich kvalitně splněnou práci a pokud se budou "flákat", nebudou jezdit. Práce je samozřejmě přizpůsobená jejich schopnostem. :) Ježdění je pak skupinové, je tedy třeba aby členi oddílu již měli za sebou jezdecké základy. Ideální docházka je jednou, maximálně dvakrát týdně. Pro zkušenější děti, které se chtějí posunout směrem k vlastnictví svého koně doporučujeme kombinaci s lekcemi jezdectví.

Cena: 1 500 Kč za kalendářní měsíc