Úvod Služby a ceny Docházka Kurzy Příměstské tábory JS AlTer Ego Kudy k nám Kontakt

Naše služby

Kurz

První cesta ke koním vede přes naše kurzíky. Kurzy jsou skupinová aktivita určená pro děti, které milují koníčky, chtějí s nimi trávit čas, učit se na nich jezdit a komunikovat s nimi. Naučí se zde kromě ježdění i jezdeckou teorii, budou vědět jak a čím koně krmit, jak o ně pečovat, budou znát vybavení pro koně a jiné důležité věci. Ježdění je budeme učit vždy v rovnováze a harmonii s koněm tak, aby to bylo ve všech směrech co nejbezpečnější. Děti si zde přirozeně srovnají tělo, posílí svaly a také budou pracovat se svou psychikou, protože na tu koně reagují nejvíce. Jde o velmi zdravý koníček.

Součástí programu je 30 minut intenzivního individuálního výcviku dle úrovně každého účastníka.

Cena: 2 500 Kč za kalendářní měsíc při docházce 1x týdně

Klub

Klub je naše nová služba. Mohou sem již pokročilejší děti, které koně začínají na různých úrovních ovládat samostatně, ale je také vhodná pro pokročilé jezdce. Lekce se odehrávají skupinově maximálně ve dvou jezdcích. Jezdci budou k sobě voleni dle jezdeckých zkušeností, aby se mohli dále kvalitně vzdělávat. Lekce trvá 55 minut, odehrává se na jízdárně, v terénu, může být pojata jako práce ze země s koněm a také jako teoretická příprava na složitější jezdecké úkoly. Budeme rádi pokud budou jezdci chtít pobýt na statku déle a dobrovolně nám pomoci s péčí o koně.

Cena: 2 800 Kč za kalendářní měsíc při docházce 1x týdně

Lekce individuální

Individuální lekce jsou vhodné pro každého. Lekce trvají 55 minut a bude se nich jezdit, skákat, pracovat ze země, jezdit do terénu, probírat teorii, zkrátka dělat vše co k ježdění a koním patří. Pokročilí jezdci mohou docházku kombinovat s klubem. Budeme rádi pokud budou jezdci chtít pobýt na statku déle a dobrovolně nám pomoci s péčí o koně.

Cena: 3 500 Kč za kalendářní při docházce 1x týdně